Regulamin

 1. Rejestracja w serwisie FMonline.org jest darmowa.
 2. Każda osoba może posiadać tylko jedno konto w serwisie. W przypadku wykrycia więcej niż jednego konta, wszystkie konta użytkownika zostaną usunięte.
 3. W serwisie należy stosować się do zasad etykiety sieciowej (netykiety)
 4. Login powinien posiadać od 5 do 20 znaków, hasło powinno składać się z min 5 znaków. Przekazywanie hasła osobom trzecim jest zabronione. Użytkownik odpowiedzialny jest za bezpieczne przechowywanie hasła, oraz za wszystkie treści jakie są przez niego umieszczane w serwisie.
 5. Aby aktywować zarejestrowane konto należy odebrać e-maila który zostanie wysłany na adres podany podczas rejestracji, oraz postępować według instrukcji zawartej w wiadomości. Aktywacji należy dokonać w ciągu 3 dni od momentu rejestracji. Po upływie tego czasu konto zostanie skasowane.
 6. Użytkownik wyraża zgodę na otrzymywanie na podany adres e-mail wiadomości marketingowych oraz informacyjnych dotyczących serwisu.
 7. Użytkownik wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych, oraz nie osobowych.
 8. Akceptując regulamin użytkownik zgadza się również z polityką prywatności serwisu.
 9. Administrator zastrzega sobie prawo do:
  • a) moderowania lub usunięcia każdego tekstu w serwisie
  • b) usunięcia konta użytkownika bez podawania przyczyny
  • c) wszelkich zmian technicznych w serwisie oraz czasowego lub całkowitego wyłączenia serwisu bez wcześniejszego powiadomienia.
 10. Administrator nie ponosi odpowiedzialności za utratę danych w serwisie spowodowanych awarią lub na skutek działania osób trzecich, oraz za treści umieszczane w Serwisie przez Użytkowników.
 11. Każdy użytkownik ma prawo usunąć swoje konto. Operacja ta jest nieodwracalna. Po usunięciu konta komentarze użytkownika pozostają w serwisie. Treść takich komentarzy będzie widoczna wraz z informacją że autor ma usunięte konto.
 12. FMonline.org zastrzega sobie prawo do zmiany regulaminu.

Ta strona używa cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie. Dowiedz się więcej